رفقای عزیز کنکوری اگه به دنبال انتخاب بهترین مشاور کنکور هستین؛اگه تصمیم گرفتین ادامه مسیر مطالعتون رو با کمک یک برنامه شخصی و روش مطالعه اصولی هر درس پیش ببرین و نتایجتون رو متحول کنین،حتما در حد فقط 15 دقیقه زمان بذارین و مطالب این صفحه از سایت طلوع رو با دقت بخونین تا وقت و هزینتون رو با انتخاب یک مشاوره نامعتبر هدر ندین.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

 

آیا رتبه های برتر شانس،هوش بالا یا استعداد خدادادی دارن؟ چطوری تونستن  در طول سال کنکور مطالعه رو رها نکنن و انگیزشون رو از دست ندن و در نهایت با کسب رتبه عالی ،برای خودشون و خانوادشون افتخار آفرین باشن؟

امکاناتی مثل هزینه  های سنگین و کلاس های کنکور،معلم خصوصی یا حتی کتاب های مختلف مواردی هستن که مسلما درصد قابل توجهی از داوطب ها امروزه بهش دسترسی دارن؛ اما حقیقت اینه که این دسته افراد ،کمتر جزو نفرات برتر کنکور شدن.

ساعت مطالعه بسیار  بالا هم بین خیلی از داوطلبین مشترکه… اما همه اونها هم نفرات برتر کنکور نشدن؛بلکه خیلیاشون نتیجه نگرفتن و حتی به خودشون برچسب بی استعداد بودن زدن!

راز موفقیت نفرات برتر کنکور،کنار هدف داشتن و پشتکار و توکل بر خدا،دونستن روش درست درس خوندن هست.اونا استعدادشون  رو در مسیر درست هدایت و راه درست موفقیت رو انتخاب کردن.

مشاوره تلفنی کنکور

برترین نکات در برنامه ریزی که خیلی ها ازش بی اطلاع هستن!

 

1.افزایش ساعت مطالعه در برنامه ها باید بصورت تدریجی صورت بگیره.یعنی برای  طراحی برنامه درسی لازمه که میانگین ساعت مطالعه قبلی شما در نظر گرفته بشه و در داخل برنامه لحاظ بشه.مثلا اگه قبلا بصورت میانگین روزی 5 ساعت درس میخوندین،اگه بخواین یکدفعه به ساعت مطالعه 10 ساعت برسین،این روند موقتیه و بعد یه مدت کوتاهی از درس خوندن زده میشین و دوباره برمیگردین به ساعت مطالعه قبلی و چه بسا کمتر!

 

2.در برنامه هاتون لازمه که به اندازه کافی تایم مرور و استراحت قرار بدین تا اگه احیانا نرسیدین درسی رو بخونین،کل برنامه روزتون رو از دست ندین.برنامه شما هرچقدر منعطف تر باشه،میزان پایبندی شما بهش بیشتره!

 

3.سعی کنین برای مطالعه درسهاتون بازه زمانی مشخص نکنین و میزان تایم مطالعه هر درس مشخص بشه تا از مطالعتون لذت ببرین و اگه خواستین ترتیب مطالعه درسهاتون رو برای یک روز تغییر بدین،امکانش وجود داشته باشه.

 

همونطور تا اینجا متوجه شدین،مطالعه صحیح برای کنکور خیلی ریزه کاری داره که لازمه بهش عمل کنین تا بتونین از مطالعتون نتیجه عالی بگیرین.در غیر اینصورت کل زحماتتون هدر میره!

انگیزه کنکوری ها

دست و دلم به درس نمیره و هرچی میخوام خودم رو متقاعد کنم که باید درس بخونم،نمیتونم! چیکار کنم؟ ” این جمله ، حرف دل خیلی از داوطلبان کنکوری ای هست که در طول روز  با موسسه تماس میگیرن و باهاشون صحبت میکنیم. داشتن انگیزه،بهترین موتور محرک و اساسی ترین عامل داشتن ساعت مطالعه بالا و مداوم است.

یکی از بهترین راهکار ها برای ایجاد و حفظ انگیزه در سال کنکور، داشتن یک دوست و همراه پر انرژی هست که همیشه مشوق شما در مسیر مطالعه باشه.رتبه های برتر کنکور و اعضای تیم مشاوره طلوع که همگی از بهترین مشاوران کنکور ایران هستن، به عنوان یک دوست و همراه شما آماده ارائه خدمات مشاوره انگیزشی به شما عزیزان میباشند.

مشاوره تلفنی کنکور

درس خواندن برای کنکور باید با روش درست و اصولی و طبق برنامه ریزی دقیق درسی باشه.

برای موفقیت در کنکور حداقل یک سال (365 روز) تلاش میکنین. اگه حتی یک اشتباه کوچک در مسیر مطالعه شما وجود داشته باشه،این اشتباه تا روز برگزاری کنکور 365 بار تکرار میشه! تکرار هر روز یک اشتباه کوچک، در نهایت یک نتیجه بزرگ منفی رو رقم خواهد زد.سال کنکور سال حساسی هست و شما فرصت برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز ندارین.

به ویژه در چند سال اخیر با افزایش چشمگیر داوطلبان کنکور و سخت تر شدن سوالات، رقابت برای قبولی در کنکور سنگین تر شده و اهمیت داشتن یک مشاور راه بلد برای داشتن مطالعه نتیجه بخش  و دوری از اتلاف وقت پر رنگ تر شده.

مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور

اگر از شما سوال شود که قیمت یک سال از عمرتان،آن هم نه یک سال معمولی،بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد چقدر است؟پاسخ شما چه مبلغی خواهد بود؟!

قطعا یک سال از عمر شما آنقدر با ارزش است که غیرقابل قیمت گذاری خواهد بود!هزینه کردن برای مشاوره کنکور و پیشرفت تحصیلی بزرگترین سرمایه گذاری برای آینده شماست.

مشاوره تلفنی کنکور

 

بدون شک قبولی دانش آموزان گروه آموزشی طلوع در رشته های برتر همچون پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی و… در کنکور سال های گذشته ،نشان دهنده کیفیت عملکرد مشاوران طلوع میباشد.

اما از آنجا که ما اعتقاد داریم بهترین تیم مشاوره کنکور، تیمی است که در کنار کیفیت بالای خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور،جلب رضایت دانش آموزان را نیز در اولویت قرار دهد.

به همین دلیل پس از اولین جلسه مشاوره تلفنی ما،در صورت نارضایتی شما،کل هزینه پرداختی بدون قید و شرط به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد.

همچنین با توجه به اینکه انتخاب مشاور به اختیار خود شماست،میتوانید در هر زمان مشاور خود را نیز تغییر دهید.

 

مشاوره تلفنی کنکور

خدا رو شاکریم که صد ها نفر تا کنون در طلوع پیشرفت تراز داشتن و حسابی بهشون افتخار میکنیم.

برنامه ریزی و پیگیری دقیقی که براتون در نظر گرفتیم، روز به روز شما رو به تراز و رتبه دلخواهتون نزدیک میکنه!

مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور